Nefes Şişli Halı Yıkama Hizmeti

Nefes halı yıkama olarak Şişli bölgesinde profesyonel kadromuzla ve geniş servis ağımızla hizmet veriyoruz. Siz de Şişli bölgesinde halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız bizleri 0212 641 7358 numarasından arayabilirsiniz.

Şişli Halı Yıkama ’nın farkı nedir?

Halı yıkama son yıllarda çok aranan hizmet türlerinden biri olması, kullanım alanların genişlemesi ile birlikte birçok yeni teknolojiler ortaya çıkmıştır ve Şişli Nefes Halı Yıkama olarak en son teknolojiyi takip etmekteyiz.

Ücretsiz servis hizmeti;

Şişli Halı Yıkama halılarınızın adresinden alınmasında ve geri adresinize bırakılmasında ücretsiz servis vermektedir. Şişli Nefes Halı Yıkama Avrupa Yakası Sipariş ve Danışma Hattı: 0212 641 7358 & 0534 033 32 32. Geniş çalışma saatlerimizle size uyum sağlamaktayız.
Şişli kentimizdeki hayvansever dostlarımız artık endişe etmesinler…. Uzman kadrosu ile Şişli Halı Yıkama evinde kedi ve köpek bulunduran semt sakinlerinin Halı Yıkama işlerini titizlikle çözmektedir.
Sevimli Dostların Tüyleri sizi rahatsız etmesin, evinizde çok sevdiğimiz kedicik ve dostumuz köpekler belli dönemlerde aşırı tüy dökmekte, bu tüyler halılara yapışmakta ve temizliği güç olmaktadır. Şişli Halı Yıkama size bu konuda yardımcı olacaktır.
Kedi ve köpek tüyleri halı tüylerinden daha ağır olacağından, halıların içine kadar işleyecektir, ve bu durumda evde yapılan temizlik çalışmaları yeterli olmayacaktır. Bu durumda Şişli Halı Yıkama yı aradığınızda, servisimiz sizi bu işten kurtaracaktır. Şişli Halı Yıkama evinize kadar gelerek, halınızı evinizden alacaktır. Şişli Halı Yıkama merkezine getirilen halınız, titizlikle yıkanıp kurutulacaktır.
İşlemi bitirilen halı, randevu alınarak Şişli Halı Yıkama servisimiz tarafından evinize tekrar bırakılacaktır. Halılarınız başka halılarla karışmaması için, Şişli Halı Yıkama servisinde barkodlanacaktır. Şişli Halı Yıkama Yine son sistem makinalarla yıkanan halılarınızı kurutma makinalarında kurutarak size tertemiz halde teslim edecektir.
Sizler sevimli dostlarımızla barışık olunuz, Şişli Halı Yıkama servisimizi arayınız. Servisimize gelen halılar Şişli Halı Yıkama Servisi personeli tarafından tasnif edilir, Nadide ve özel bir halı ile, makine halıları mutlaka ayrılmalıdır. El Dokuma Halılar farklı işleme tabii tutulurlar, Şişli Halı Yıkama uzman personeli bu ayrıntılara özen gösterir. Şişli Halı Yıkama işlemi biten el dokuması halılarınızı ambalajlayarak evinize teslim edecektir. Yoğun trafiği olan Şişli kentimizde, halı yıkama işini bize bırakıp, siz sevimli dostlarımızla yürüyüşe çıkınız.

© 2013 Yet reklam ajansı. Tüm hakları saklıdır.